Shop Mobile More Submit  Join Login

Opis postaci

Sat Oct 22, 2011, 3:12 PM

Kilka faktów o moich bohaterach z opowiadania - Echo przeszłości

Update: 16 listopad

POSTACIE GŁÓWNE:

---
:bulletred: Nivan Horangi
Linia życia/historia w pigułce: kyoux.deviantart.com/art/Nivan…
Wiek: 24
Data urodzin: 23 lipca [lew]
Wzrost: 185 cm
Budowa: normalna; szerokie barki i umięśnione ramiona.
Postawa: czasem lekko zgarbiona i wyluzowana, częściej bardzo sztywna i pewna siebie.  Zdarza mu się unosić wyżej podbródek i patrzyć na innych z góry - jest to naleciałość z dawnego stylu bycia.
Styl ubierania się: sportowy. Najczęściej fajne bluzy z nadrukiem; jeansowe spodnie, czasem z obniżonym krokiem. Często dopasowane koszulki-bokserki. Zawsze kolorowe/tęczowe skarpetki. Preferuje ciemne kolory, które łączy z bardzo intensywnymi.
Oczy: zielone [w kolorze kiwi].
Włosy: długie, intensywnie czerwone [naturalne czarne].
Znaki szczególne: wygolony bok z wyciętymi wzorkami, horn, industrial, "azjatycki" nos, polinezyjski tatuaż na piersi i ramieniu.
Symbol zwierzęcia: lew.
Pochodzenie: polskie i koreańskie.
Miejsce urodzenia: Polska.
Rodzina: rodzice, dziadek; starszy brat, który ma żonę i małą córeczkę.
Stosunki z rodziną: bardzo dobre z dziadkiem oraz matką, trochę gorsze z bratem i ojcem. Miał swój coming-out, w obecnej chwili rodzina akceptuje jego homoseksualizm.
Związek: z Marcinem.
Poprzednie ważniejsze relacje/związki: Rav, Josh, Nathan, Ake.
Orientacja: homoseksualna [do kobiet ma małą awersję].
Najbliżsi przyjaciele: zdecydowanie Alex. Następnie Firyal oraz Matt. Kiedyś jego najlepszą przyjaciółką była Nimue [jej babcia jest w nieformalnym związku z dziadkiem Niva].
Praca: studiuje informatykę [2 rok], pracuje na za zlecenie Rotta jako haker, razem z Nazarijem i Alexem.
Zainteresowania: hacking, komputery, gry, takewondo, aikido.
Ulubiony gatunek muzyczny: reggae, indie rock.
Zwierzątko: pajONk Batman - brachypelma boehme - samiec; wczesniej: rudy gruby królik - również Batman.
Alkohol: każde piwo w zielonej butelce.
Papierosy: popala czerwone, mocne. Czasami sięga po skręta.
Perfumy: Hugo Boss.
Przeszłość: były haker. Posiadał swoją grupę hakerską, złożoną z czterech osób [on, Alex, Sonia oraz Rav]. Robił wiele kontrowersyjnych rzeczy, miał problemy z narkotykami oraz z nadużywaniem siły. Był pozornie bezuczuciowym, napuszonym draniem, z wielkimi ambicjami.
Bardzo zmieniła go tragedia - śmierć jego kochanka, po której zrozumiał wiele spraw.
Charakter: Małomówny i złośliwy, zawsze trafia w czuły punkt. Inteligentny, bystry. Trochę leniwy, trochę zrzędliwy, jednak z dużym sercem. Zawsze gotowy do pomocy, niezwykle lojalny i stojący w obronie najbliższych. Typ "jestem dla ciebie wredny, ale nie dam cię nikomu skrzywdzić".
Opiekuńczy i troskliwy. Zaradny, ceniący sobie niezależność oraz swoją przestrzeń. Zdolny. Posiadający niezwykle dobrą pamięć oraz ścisły, matematyczny umysł. Mało wylewny, z problemami mówienia o uczuciach. Czyny i gesty są dla niego ważniejsze niż słowa.  Silny. Przeważnie spokojny, trudno go wyprowadzić z równowagi. Potrafi śmiać się z siebie, ceni dobrą zabawę. Spostrzegawczy, lecz wygodny. Czasem udaje, że nie dostrzega pewnych zachowań. Nie lubi się chwalić.  
Ciekawostki: Dobrze gotuje. Obecnie uczęszcza na takewondo, a także ćwiczy w wolnym czasie. Ma czarny, drogi ścigacz. Lubi porządek, jego komputery to świętość. Lubi spać przy ścianie. Marzy mu się duży pies oraz własne mieszkanie.
                                                                                   
---
:bulletred: Marcin Mazur
Wiek: 24
Data urodzin: 17 kwietnia [baran]
Wzrost: 178 cm
Budowa: bardzo szczupła i długa
Postawa: pewna siebie. Zazwyczaj stoi z szeroko rozstawionymi nogami i rękami w kieszeniach. Zadziera wysoko głowę.
Styl ubierania się: punkowo-rockowy. Skórzane kurtki z duża ilością pasków i zamków, rurki lub dopasowane spodnie z duża ilością bajerów. Długie, proste koszulki na grubsze ramiączka, glany z dużą ilością różnych pasków. Preferuje trzy kolory: czerń, bordo i ciemny fiolet.
Oczy: piwne
Włosy: czarne [wcześniej: blond irokez].
Znaki szczególne: tatuaże węży rozciągające się od karku, poprzez łopatkę do lewej dłoni; motyw pękniętej ziemi na prawej łydce oraz napis nisko na podbrzuszu ["It won't suck itself"]; spider bites po prawej stronie ust [obecnie wyjęte] - aktualnie ring pośrodku, kolczyki w uszach: prawie zawsze krzyż oraz "irokez", kolczyk w języku, brige w nosie i eye-brows, zawsze wystylizowana fryzura, krzywy nos.
Symbol zwierzęcia: wąż oraz cyjon.
Pochodzenie: polskie.
Miejsce urodzenia: Polska.
Rodzina: rodzice; jedynak.
Stosunki z rodziną: dobre z ojcem, bardzo przeciętne z matką. Nie ma z nimi jednak większego kontaktu, ukrywa przed nimi fakt swojego homoseksualizmu.
Związek: z Nivem.
Poprzednie ważniejsze relacje/związki: Kres, Artur, Nathan.
Orientacja: homoseksualna [lubi jednak flirtować z dziewczynami].
Najbliżsi przyjaciele: Jake, Zbychu. Mimo umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów, trudno mu utrzymać związki na dłużej.
Praca:studiował informatykę. Zdobył tytuł inżyniera i zaczął pierwszy rok magisterki, który porzucił dla muzyki. Śpiewa w punk rockowym/post hardcorowym zespole.
Zainteresowania: śpiew, muzyka, informatyka, freeruning
Ulubiony gatunek muzyczny: punkrock, rock, post hardcore
Zwierzątko: wąż królewski mleczny - Robin oraz boa tęczowy - Joker
Alkohol: wódka, piwo, ogółem wszystko prócz "oleistych alkoholi" typu whisky.
Papierosy: popala to co ma pod ręką.
Perfumy: rzadko kiedy [czasami 'pożyczy' od Niva czy Firki].
Przeszłość: był dość nieśmiałym, trochę zagubionym chłopakiem. Chodził do szkoły muzycznej, gdzie grał na fortepianie. Zrezygnował z niej na rzecz szkoły informatycznej, gdzie poznał Nivana, z którym połączyła go pasja do komputerów. Dzięki tej znajomości zmienił się, stał się pewny siebie, często wpadał w kłopoty przez swoją bezczelność. Przez "pewne nieporozumienie" ich przyjaźń nie przetrwała. Ich drogi zeszły się ponownie na studiach.
Charakter: posiada dwie twarze. Z pozoru jest bardzo pewny siebie, arogancki i bezczelny. Narcystyczny, silny i dominujący. Wybuchowy i trochę agresywny. Tak naprawdę to nadal pogubiony chłopak, który nie potrafi poradzić sobie ze swoim intensywnym, czasem ryzykownym życiem oraz nie potrafi zapanować nad żądzami. Jest uzależniony od seksu. Potrzebuje kontaktu fizycznego by utrzymać równowagę. Uzależnia się od ludzi. Typ "co złego to nie ja". Szczery do bólu, towarzyski i wygadany. Nie zniechęca się niepowodzeniami. Ciepły, bardzo wylewny i prosty w zachowaniach. Niczego nie udaje ani nie oszukuje. Szybko się nudzi, nie lubi długo siedzieć w jednym miejscu. Perfekcjonista w tym, czym aktualnie się zajmuje.
Ciekawostki: Śpi tylko na materacu na podłodze lub w łóżku z mężczyzną. Ma problemy ze snem i jedzeniem. Bałaganiarz, podłoga służy mu do wszystkiego. Uwielbia komiksy o amerykańskich superbohaterach. Ma awersję do guzików. Uwielbia paski, zamki i napy. Ma niewielką wadę wzroku, która ukrywa. Nosi soczewki kontaktowe. Ma fetysz związany z plecami. Lubi ostry seks: niewydumane bondage oraz podduszanie. Ma giętkie, dobrze rozciągnięte ciało. Dobrze screamuje i growluje.

---
:bulletred: Firyal Azhar
Wiek: 27
Data urodzin: 3 październik [waga]
Prawdziwe imię: Faris Azhar
Wzrost: 177 cm (+ buty na wysokim obcasie)
Budowa: szczupła, lekko umięśniona. Długie nogi.
Postawa: swobodna, ciepła.
Styl ubierania się: rockowy, obcisły. Lubi odważne połączenia oraz leginsy, długie koszulki, skórzane kurtki. Zawsze buty na wysokim obcasie.
Oczy: brązowe.
Włosy: aktualnie czarne [naturalne brązowe]. Foletowa grzywka, z pejsami po bokach, wygolone boki.
Znaki szczególne: dwa pieprzyki pod lewym okiem, jeden pod prawym. Geometryczne tatuaże na różnych częściach ciała. Kolczyki w uszach. Często zmienia kolor włosów.
Symbol zwierzęcia: czarna pantera.
Pochodzenie: arabskie [matka z Tunezji] i polskie.
Miejsce urodzenia: ? [Tunezja]
Rodzina: brat bliźniak: Illyas, rodzice.
Stosunki z rodziną: bardzo złe, rodzice są bardzo religijni i nie akceptują jej wyborów.
Związek: singielka.
Poprzednie ważniejsze relacje/związki: singielka.
Orientacja: biseksualna.
Praca: tatuażystka, gra także w zespole rockowym na gitarze elektrycznej z Marcinem, pełni także funkcje lidera, ma swój własny bar.
Zainteresowania: moda, fotografia, muzyka.
Ulubiony gatunek muzyczny: punk rock, alternative rock.
Alkohol: tańsze wino, vermut, drinki, piwo.
Papierosy: pali mentole - slimy.
Perfumy: byleby nie o słodkim zapachu. Najczęściej cytrusowe.
Przeszłość: by zaprzeczyć swojej żeńskiej tożsamości, Firyal zdecydowała się na służbę w wojsku. Odkryła tam wiele prawdy o sobie. Odeszła i postanowiła po prostu być sobą.
Charakter: Silna, zaradna. Szczera i spostrzegawcza. Pomocna i lojalna. Otwarta, tolerancyjna i towarzyska. "Prosta a jednocześnie tak złożona". Uporządkowana. Ciepła. Stanowcza i charyzmatyczna jeśli trzeba. Nie boi się powiedzieć tego, co myśli. Jednak jeśli nie musi, nie wtrąca się w czyjeś sprawy.
Ciekawostki: uwielbia dobrze zjeść i wypić. Pochłania wielkie ilości jedzenia i praktycznie zawsze jest głodna. Ma przy tym bardzo dobrą przemianę materii. Ma własne mieszkanie, które wynajmuje Nivowi i Marcinowi. Potrafi dobrze się bić, jest wysportowana. Jest transgenderem. Ma męskie ciało i kobiecą osobowość. Odbudowuje swój kontakt z bratem - Illyasem.

---
:bulletred: Winter
Wiek: 29
Data urodzin: 1 listopada [skorpion]
Wzrost 188 cm
Budowa: dobrze zbudowany, szerokie ramiona.
Postawa: nonszalancka, luźna, trochę przygarbiona.
Styl ubierania się: połączenie stylu rockowego lat '80.
Oczy: niebieskie.
Włosy: jasny blond.
Znaki szczególne: kolczyk w nosie, jasna skóra.  
Symbol zwierzęcia: biały wilk.
Pochodzenie: norweskie.
Miejsce urodzenia: ?
Rodzina: ?
Stosunek z rodziną: ?
Związek: wieczny singiel [z własnej nieprzymuszonej woli]
Orientacja: ?
Praca: wokalista sławnego zespołu psychodeliczno-rockowego.
Zainteresowania: ?
Ulubiony gatunek muzyczny: psycho-rock, electro-rock, muzyka klasyczna.
Alkohol: wódka
Papierosy: pali jak smok.
Perfumy: pachnie chłodem i śniegiem ; ).
Przeszłość: w swoim życiu miał tragiczny wątek, który dotyczył śmierci bliskiej mu osoby. Bardzo wcześnie został odkryty przez swojego managera jako chłopak o anielskim głosie. Szybko zdobył szczyt i osiągnął karierę.
Charakter: socjopata. Z pozoru chłodny, nieprzystępny, nonszalancki i pewny siebie. Intrygujący. Wyniosły i niedelikatny. Inteligentny, bystry.
Ciekawostki: jest leworęczny. Ma wielki talent do języków, geniusz lingwistyczny. Zna bardzo dobrze język: norweski, angielski, polski, francuski, niemiecki, rosyjski, jidysz i kilkanaście innych na poziomie komunikacyjnym. Obecnie porzucił swój zespół na rzecz odkrywania nowych talentów muzycznych.

---
:bulletred: Rotten [Rott]
Prawdziwe imię: Gabriel Arsène
Wiek: 22 lat, ale ogółem wizualnie i mentalnie jest dużo dojrzalszy. Przeszłość odbiła na nim swoje piętno.
Data urodzin: 19 września [panna]
Wzrost: 172 cm
Budowa: bardzo szczupła.
Postawa: wyprostowana, pewna siebie, sztywna.
Styl ubierania się: elegancki. Zawsze pod krawatem. Nosi czarne garnitury, eleganckie płaszcze. Na co dzień ma bardziej "chłopięcy" styl ubierania - t-shirty, jeansy.
Oczy: jasno niebieskie.
Włosy: czarne.
Znaki szczególne: długie, ulizane i zawsze spięte w niski kucyk włosy. Lisi, szeroki uśmiech, wąskie oczy.
Symbol zwierzęcia: żmija.
Pochodzenie: francuskie, indyjskie i japońskie korzenie[ogółem dość nietypowa, egzotyczna uroda].
Miejsce urodzenia: ?
Rodzina: miał starszego brata Rava [który był kochankiem Niva] i matkę. Ojca nigdy nie poznał.
Stosunek z rodziną: pochodził z rozbitej rodziny, w której matka była prostytutką i narkomanką. O swoim starszym bracie dowiedział się bardzo późno. Przez pewien czas był bardzo blisko z bratem. Po śmierci matki ich drogi znów się rozłączyły.
Związek: zaręczony z Katzu [27 czerwca] [kiedyś jego druga cześć osobowości jednocześnie zakochana była w Sessue, jego obecnym szefie].
Orientacja: homoseksualna.
Alkohol: wino, tequila.
Papierosy: nie pali.
Perfumy: ?
Praca: pracuje dla narkotykowego kartelu [jako szef ochrony].
Zainteresowania: praca - to na nią poświęca większość swojego czasu oraz książki
Ulubiony gatunek muzyczny: ?
Przeszłość: sytuacja rodzinna zmusiła go do prostytuowania się w bardzo młodym wieku. Jednym  z jego klientów był Sessue - jego obecny szef. Sessue zmienił jego sytuację życiową, wprowadził go do swojego kartelu. Rott jest wobec niego niezwykle lojalny.
Charakter: obecnie Rott posiada aurę stoickiego spokoju, mimo w sumie wybuchowego temperamentu. Nurtujący, przyciągajacy. Chroniący innych. Ironiczny, posiadający bardzo dominujący charakter mimo małego ciała. Zimny, czasem okrutny i złośliwy. Odczuwa potrzebę niezależności i władzy nad tym, co robi. Bardzo inteligentny.
Ciekawostki: cierpi na rozdwojenie jaźni. Jego jedna strona osobowości stara się chronić drugą za wszelką cenę: pozbawia Rotta uczuć, czasami pamięci, moralności. Mimo słabego wykształcenia, ma bardzo dobrą pamięć, dzięki której zawdzięcza swoją szeroką wiedzę.


---
POSTACIE POBOCZNE:

:bulletgreen: Nazar-Nazarij Sorokin [Назар-Назарий Сорокин]
Wiek: 20
Data urodzin: 2 luty [wodnik]
Wzrost: 179 cm
Budowa: szczupła, ma jednak szersze, dobrze zbudowane ramiona.
Postawa: rzadko unosi głowę, ma groźne, niemiłe spojrzenie. Często trzyma ręce w kieszeniach.
Styl ubierania się: obszerne rozpinane bluzy, koszulki-bokserki, wąskie spodnie.
Oczy: jasno-niebieskie, wręcz białe.
Włosy: ciemno-brązowe, bardzo krótko ostrzyżone po bokach, trochę dłuższe na środku
Znaki szczególne: tatuaże na szyi [Life's a game]; tatuaże więzienne: kropka z sierpem księżyca na prawej dłoni pomiędzy kciukiem, a palcem wskazującym [nocny złodziej], motyl na stopie, kropka nad ustami, pod nosem ["chujoliz"].
Pochodzenie: rosyjskie i polskie.
Miejsce urodzenia: Nowosybirsk.
Rodzina: starszy brat, nadal odsiadujący swoją karę.
Stosunki z rodziną: bardzo dobre z bratem, którego uważa za jedyną osobę, której naprawdę można ufać.
Związek: singiel.
Orientacja: heteroseksualna [powiedzmy...].
Praca: haker, pracuje z Nivanem oraz z Alexem.
Zainteresowania: hacking, komputery, krump.
Ulubiony gatunek muzyczny: rap, dub-step.
Alkohol: wódka.
Papierosy: pali czerwone.
Perfumy: ?
Przeszłość: pochodził z dobrej rodziny, średniozamożnej. Po nagłej śmierci rodziców, razem z bratem zaczął okradać mieszkania. W między czasie zdobywał pieniądze poprzez haking. Pewna niefortunna noc spowodowała, że razem z bratem został złapany i skazany za przestępstwo, którego nie popełnił. Brat, by chronić Nazarija, wziął wszystko na siebie. Za poprzednie kradzieże odsiedział swoje, a pobyt w więzieniu mocno się na nim odbił.
Charakter: Zdolny, z analitycznym, bystrym umysłem. Z pozoru butny i nieprzystępny. Pewny siebie. Cwaniak, lubiący dobrą zabawę. Zagubiony chłopak, szukający oparcia, lojalności i ciepła. Z niską samooceną, obawiający się krytycznych spojrzeń i oceniania.

---
:bulletgreen: Alex Tremar
Wiek: 25
Data urodzin: 2 grudnia [strzelec]
Wzrost: 170 cm
Budowa: szczupła, drobna.
Postawa: często luźna i lekko przygarbiona, ale także często energiczna i wyprostowana
Styl ubierania się: luźny, sportowy. Obszerne bluzy z kapturem, duże spodnie z obniżonym krokiem. Nieodłącznym elementem jego ubioru są duże słuchawki noszone na szyi.
Oczy: ciemno-niebieskie, duże.
Włosy: jasny blond [naturalne ciemno-brązowe].
Znaki szczególne: dredy, małe tunele.
Pochodzenie: polskie i jamajskie.
Rodzina: babcia.
Związek: z Mattem.
Orientacja: homoseksualna.
Praca: obecnie pracuje z jako haker razem z Nivanem i Nazrijem.
Zainteresowania: hacking, komputery, gry, historia dawna i współczesna, książki fantasy.  
Ulubiony gatunek muzyczny: reggae.
Przeszłość: Alex praktycznie nie znał swoich rodziców. Matka zmarła w trakcie porodu, a ojciec po tym wydarzeniu załamał się i wyjechał, zostawiając chłopaka z babcią, która została jedyną rodziną. Alex okazał się małym geniuszem, szybko przeskakiwał z klasy do klasy. Jednak babcia mimo chęci, nie mogła mu zapewnić dalszego rozwoju. Trafił do grupy hakerskiej. Tam poznał Niva, który początkowo był jego wielkim idolem, a później stał się jego największym przyjacielem.
Charakter: pogodny, energiczny. Wszędzie go pełno. Gaduła. Wydaje się głupawnym dzieciakiem z ADHD. Potrafi jednak być bardzo poważny, pomocny i wspierający, kiedy trzeba. Inteligentny, posiadający wielką wiedzę historyczną. Nigdy jednak nie jest przez to wyniosły i zarozumiały, wręcz przeciwnie - nie zdaje sobie zupełnie sprawy, jak bardzo jest zdolny. Trochę zależny od innych.

---
:bulletgreen: Matt
Wiek: 28
Data urodzin: 10 maja [byk]
Wzrost: 190 cm
Budowa: normalna, szczupła.
Postawa: wyprostowana, pewna siebie.
Styl ubierania się: w zależności od potrzeby. Lubi luźny styl na co dzień - luźne czarne "metalowe" koszulki z nadrukiem, komfortowo czuje się także w eleganckim garniturze.
Oczy: zielone.
Włosy: jest łysy.
Znaki szczególne: ładnie wycięta bródka, trochę nasuwająca się ze stylem "metali", śniada cera.
Pochodzenie: ?
Rodzina: rodzice, dwaj bracia.
Związek: z Alexem.
Orientacja: homoseksualna.
Praca: pracuje w dużej korporacji jako programista.
Zainteresowania: komputery, książki fantasy, filmy.
Ulubiony gatunek muzyczny: rock-metal.
Przeszłość: Matt pracował w konkurencyjnej grupie hakingowej. Z Alexem poznał się przez chata. Mimo dużych różnic, polubili się i są ze sobą do dzisiaj. Matt po śmierci Rava oraz po załamaniu Niva, depresji Alexa, postanowił nigdy więcej nie hackować.
Charakter: surowy i poważny, ale oddany. Bardzo poukładany, pedantyczny i dokładany. Ma swoje zasady, których przestrzega. Potrafi doprowadzić Alexa do porządku, nie rozkazując mu. Czuły i opiekuńczy.

---
:bulletgreen: Rav
Wiek: starszy od Nivana o 2 lata [obecnie miałby 26]
Data urodzin: 1 czerwca [bliźnięta]
Zmarł: 16 września [Nivan miał 20 lat]
Wzrost: 180 cm
Budowa: szczupła, długi ładnie zbudowany tors, ramiona i plecy.
Postawa: wyprostowana, luźna.
Styl ubierania się: kolorowy. Szarawary, często chusty, którymi przewiązywał głowę.  
Oczy: brązowe.
Włosy: długie, czarne.
Znaki szczególne: kolczyk w nosie, tunele w uszach. Czarne lub kolorowe dredloki wplecione we włosy.
Pochodzenie: japońskie i indyjskie.
Rodzina: młodszy brat Rott, matka.
Związek: był w luźnym, wolnym "związku" z Nivem.
Orientacja: biseksualna.
Praca: hacker.
Zainteresowania: komputery, kultura Indii, buddyzm.
Ulubiony gatunek muzyczny: reggae.
Przeszłość: ?
Charakter: bystry, o ciętym języku. Pewny siebie, nie dający wejść sobie na głowę. Czasami trochę zagubiony.

---
:bulletgreen: Sonia
Wiek: 27
Data urodzin: 6 maja [byk]
Wzrost: 172 cm
Budowa: szczupła, drobna sylwetka.
Postawa: wyprostowana, trochę sztywna.
Styl ubierania się: wygodny, prosty, ale podkreślający kobiece wdzięki.
Oczy: zielone.
Włosy: krótkie, blond.
Znaki szczególne: kolczyk w nosie, dużo kolczyków w uszach.
Pochodzenie: rosyjskie.
Rodzina: ?
Związek: ?
Orientacja: heteroseksualna.
Praca: w grupie Niva zajmowała się planowaniem i strategią. Wyszukiwała dogodne obiekty.
Ulubiony gatunek muzyczny: R&B.
Zainteresowania: matematyka.
Przeszłość: ?
Charakter: inteligentna, trochę oziębła. Zawsze docierała do celu..

---
:bulletgreen: Jake
Wiek: 24 lata
Data urodzin: 13 czerwca [bliźnięta]
Wzrost: 183 cm
Budowa: szczupła, ładne ramiona.
Postawa: lekko zgarbiona, luźna.
Styl ubierania się: rockowy.
Oczy: ciemno-brązowe.
Włosy: czarne.
Znaki szczególne: tatuaże na szyi, kolczyk w ustach [po środku], ciemniejsza skóra.
Pochodzenie: polskie i brazylijskie.
Rodzina: ?
Związek: singiel.
Orientacja: niby hetero, ale kto go tam wie.
Praca: studiuje informatykę.
Ulubiony gatunek muzyczny: punk rock, indie rock.
Zainteresowania: muzyka, muzyka, muzyka.
Przeszłość: ?
Charakter: trochę egocentryczny, złośliwy. Lojalny, ceniący sobie przyjaźń.
Ciekawostki: gra na basie w zespole z Marcinem i Firką. Poznał się z Marcinem na studiach informatycznych. Ze Zbychem zna się od lat.

---
:bulletgreen: Zbychu
Wiek: 25 lata
Data urodzin: 8 marca [ryby]
Wzrost: 175 cm
Budowa: troszkę przy sobie, szerokie, dobrze zbudowane ramiona.
Postawa: luźna.
Styl ubierania się: luźny z elementami punkowo-rockowymi.
Oczy: jasno-niebieskie.
Włosy: ciemny blond.
Znaki szczególne: piegi, wycięte wzorki na ogolonych bokach głowy.
Pochodzenie: polskie.
Rodzina: ?
Związek: w związku.
Orientacja: hetero.
Praca: studiuje edukację muzyczną.
Ulubiony gatunek muzyczny: lubi zbyt wiele.
Zainteresowania: muzyka.
Przeszłość: ?
Charakter: łagodny, sympatyczny, przyjazny, miły.
Ciekawostki: gra na perkusji w zespole razem z Firką i Marcinem.

---
:bulletgreen: Sessue
Wiek: 34 lata
Data urodzin: 13 lutego [wodnik]
Wzrost: 202 cm [o__O]
Budowa: bardzo dobrze zbudowany.
Postawa: dostojna, pewna siebie, szarmancka, wyprostowana.
Styl ubierania się: elegancki, nienaganny.
Oczy: niebieskie.
Włosy: czarne z białą grzywką.
Znaki szczególne: bródka, kolczyk w uchu.
Pochodzenie: japońskie.
Rodzina: ?
Związek: skomplikowany z Ukyo, seks-relacja z Ijimaru.
Orientacja: homoseksualna.
Praca: boss w kartelu narkotykowym.
Ulubiony gatunek muzyczny: ?
Zainteresowania: ?
Przeszłość: Sessue został szefem w dość młodym wieku, ale od razu było wiadomo, że jest na właściwym miejscu.
Charakter: na pierwszy rzut oka szarmancki, sympatyczny, miły, dobroduszny. Potrafi być jednak bardzo bezwzględny i nieczuły. Charyzmatyczny. Pewny siebie, mający zasady, których skrupulatnie przestrzega. Przemocy używa w ostateczności. Dobrze, chociaż dyskretnie strzeże swojej pozycji.
Ciekawostki: lubi seksualne zabawy, także S&M.

---
:bulletgreen: Lif
Wiek: 21
Data urodzin: 16 grudnia [strzelec]
Wzrost: 165 cm
Budowa: szczupła,  drobna sylwetka.
Postawa: trochę sztywna.
Styl ubierania się: streetowy, lekko rockowy, ale dziewczęcy.
Oczy: niebieskie.
Włosy: długie, ciemny brąz.
Znaki szczególne: przeważnie bardzo zmyślnie związane włosy, kolczyk - monroe, kolczyki w uszach, tatuaz na szyi [ptaki]
Pochodzenie: angielskie.
Rodzina: rodzice, jedynaczka, wujek - Halvar
Związek: singielka.
Orientacja: heteroseksualna.
Praca: uczy się w dobrym, prywatnym liceum muzycznym.
Ulubiony gatunek muzyczny: klasyczna, indie pop.
Zainteresowania: muzyka, moda.
Przeszłość:
Charakter: inteligentna, pewna siebie, zarozumiała, rozpieszczona. Zawsze dostająca, to co chce. Pewna swoich umiejętności. Z talentem lingwistycznym [szybko uczy się  nowych języków] i muzycznym.

---
:bulletgreen: Halvar Deriglasoff
Wiek: 53
Data urodzin: 8 stycznia [koziorożec]
Wzrost: 180 cm
Budowa: normalna, szerokie ramiona
Postawa: wyprostowana, trochę sztywna
Styl ubierania się nienaganna, elegancka; kolorowe koszule i dobrze skrojone marynarki, często krawat.
Oczy: ciemno brązowe
Włosy: ciemno brązowe, przyprószone siwizną
Znaki szczególne: broda
Pochodzenie: norweskie i angielskie
Rodzina: siostrzenica - Lif
Związek: rozwiedzony
Orientacja: heteroseksualna
Praca: producent muzyczny, manager Wintera
Ulubiony gatunek muzyczny: wszystko to, co się dobrze sprzedaje
Zainteresowania: ?
Przeszłość ?
Charakter: bystry, przeważnie spokojny i zrównoważony. Dojrzały, ze smykałką do interesów.
Add a Comment:
 
:iconasano-san:
Asano-san Featured By Owner Sep 13, 2015  Student Traditional Artist
Przyznam się że zazwyczaj wpadałam do Twojej galerii w celu "oglądania obrazków", ale jakoś ostatnio zahaczyłam o jedną z części "Echa przeszłości", potem o info o ostatnim conteście, przez to wylądowałam tutaj. Jestem pod naprawdę wielkim wrażeniem jak bardzo masz dopracowane postacie, dużo bym dała żeby sama kiedyś aż tak swoje ogarnąć :) Gratuluję, zazdroszczę i zabieram się do czytania historii od początku >D Ostatnio miałam duuuuuuży niedosyt jak chodzi o interesujące internetowe historie, to teraz mam, liczę że trochę nad tym posiedzę ;P
Reply
:iconottaknieinaczej:
OtTakNieInaczej Featured By Owner Jun 13, 2015
Firka urodziła się tego samego dnia co ja! Tyle wygrać.
Reply
:iconbubblelui:
bubblelui Featured By Owner Jun 3, 2015  Hobbyist
och tak, Rav i bliźnięta, to daje tak wiele pomysłów <3 
Reply
:iconadula11:
Adula11 Featured By Owner May 25, 2015  Student General Artist
Ciekawe postacie, prześlicznie rysujesz, ale...no, ale...no kurde, no....nie lubię yaoi ;___;
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner May 25, 2015
Chodzi Ci o opowiadanie? Na początku jest to raczej nowelka o miłości, ale nie przesłodzona, potem już się robi (mam nadzieję), ciekawiej - wiesz intrygi itd. :>
Reply
:iconadula11:
Adula11 Featured By Owner May 25, 2015  Student General Artist
Tak, mówię o opowiadaniu. Jedną mangę yaoi byłam blisko przeczytać, dopóki nie doszło do *ekhem*. I wszystkie chęci poszły się...no, robić to, co ci bohaterowie.
PS: Dziś wstawiam rysunek na Twój konkurs :D
Reply
:iconzagubionyshadow:
ZagubionyShadow Featured By Owner Apr 18, 2015  Hobbyist Artist
Ciekawe Czy te daty urodzin są po prostu wyssane z palca dla potrzeb opisu postaci czy użyłaś konkretnych dat z urodzin znajomych albo rodziny czy może umieściłaś każdemu date, która coś Ci przypomina :D
Takie tylko spekulacje :D
Fajnie, że opis postaci jest taki szczegółowy :)
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner May 25, 2015
Część jest dla mnie ważna, część jest przypadkowa :) Ale starałam się dobrać każdemu znak zodiaku pasujący do charakteru ;) Tak for fun. 
Reply
:iconzagubionyshadow:
ZagubionyShadow Featured By Owner May 26, 2015  Hobbyist Artist
Heh jakoś z góry odpowiedz zdawała mi się już znana :D
Natura człowieka jest zabawna ;)
Ale dzękuję za odpowiedz :)
Reply
:iconlilianlilai:
LilianLilai Featured By Owner Apr 4, 2014  Hobbyist General Artist
Czuję się zaszczycona wiedząc że Nivan urodził się tego samego dnia co ja (jestem poruszona :') ) Uwielbiam twoje opowiadania <3 
Oby tak dalej C:
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Apr 12, 2014
Dziękuję ślicznie :D
Reply
:iconmilkamleczna:
MilkaMleczna Featured By Owner Dec 30, 2013  Hobbyist Writer
hahah xD Rav urodził się w dzień dziecka i też w dzień urodzin mojej babci xD
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Jan 7, 2014
:D
Reply
:iconcherrthehedgehogdark:
CherrTheHedgehogDark Featured By Owner Dec 17, 2013  Hobbyist Artist
a Lif urodził się tego samego dnia co moja sis XD
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Dec 19, 2013
:D
Reply
:iconcherrthehedgehogdark:
CherrTheHedgehogDark Featured By Owner Dec 17, 2013  Hobbyist Artist
nie dość że uwielbiam Nivusia to jeszcze urodził się dzień po mnie ^_^
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Dec 19, 2013
:D Fajnie :D
Reply
:iconcherrthehedgehogdark:
CherrTheHedgehogDark Featured By Owner Dec 19, 2013  Hobbyist Artist
szkoda że nie ten sam rok ^U^
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Dec 19, 2013
Uwierz, że wcale nie szkoda xD 
(ja jestem ten sam rocznik co chłopaki xD)
Reply
:iconcherrthehedgehogdark:
CherrTheHedgehogDark Featured By Owner Dec 20, 2013  Hobbyist Artist
heh wieżę ci na słowo Wink/Razz 
ale szczeże starsza bym mogła być 
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Dec 20, 2013
Jak będziesz starsza, to będziesz chciała byc młodsza xD
Tak jest zawsze
Reply
:iconcherrthehedgehogdark:
CherrTheHedgehogDark Featured By Owner Dec 20, 2013  Hobbyist Artist
wiem no ale i tak nie zachowuje się ja na swój wiek więc to by nic nie zmieniło :D 
po prostu ludzie nie traktują mnie na poważnie tylko jak dziecko :| (Blank Stare)  
(choć i tak jestem od niej młodsza o rok)  
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Dec 20, 2013
Ilu masz latek? 
Reply
(1 Reply)
:icontigraingrow:
TigraIngrow Featured By Owner Nov 14, 2013
A jest możliwość przeczytania gdzieś relacji Rotta ze swoim szefem?
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Nov 14, 2013
Niestety nie :C Jej było dosć niewiele. Ogołem Rott jest teraz z Katzu, człowiekiem z konkurencji xD
Reply
:icontigraingrow:
TigraIngrow Featured By Owner Nov 14, 2013
Trudno. Idę się ślinić czytając kolejny raz rozdziały od 18 wzwyż ^^
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Nov 15, 2013
:heart: 
Reply
:iconmjishii:
mjishii Featured By Owner Jul 27, 2013
"Lif
Wiek: 21
Data urodzin: 16 grudnia [skorpion]"
Ale 16 grudnia to nie skorpion ;w; tylko strzelec...

Rotten [Rott]
Prawdziwe imię: Gabriel Arsène
Wiek: 21 lat, ale ogółem wizualnie i mentalnie jest dużo dojrzalszy. Przeszłość odbiła na nim swoje piętno.
Data urodzin: 23 września [panna]
a to już waga ;w; 

wiem, że się czepiam :P ale takie przyzwyczajenie
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Jul 27, 2013
Dzięki za uwagę :)
Reply
:iconthisshitfly:
ThisShitFly Featured By Owner Jan 6, 2013
LOL! Alex jest nie tylko moim imiennikiem, ale i urodził się dzień po mnie! (^w^)

Zastanawiam się, kim jest Ravana, nie pamiętam, żeby pojawił się w twoich opowiadaniach. (>_<)
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Jan 6, 2013
Oo super :D

A Ravana jest postacią fantasy. Mam ich całą masę >_> Grałam nim trochę z koleżanką, dlatego go tu umiesciłam :)
Reply
:iconthisshitfly:
ThisShitFly Featured By Owner Jan 8, 2013
Ooo~ tą "całą masę" też możesz umieścić, ja lubię takie klimaty. ◠▽◠
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Jan 8, 2013
Zrobię to kiedyś, chce w ogole skończyć opowiadanie o nich xD Ale musze mieć czas... heh.
Reply
:iconthisshitfly:
ThisShitFly Featured By Owner Jan 9, 2013
Trochę tasiemiec się z tego zrobił, ale jak dola mnie to kolejny plus, mogłoby się nigdy nie skończyć. XD
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Jan 9, 2013
Akurat mówiłam o tych fantasy bohaterach i opowiadaniu o nich xd

A "tasiemiec" brzmi niefajnie >_>
Reply
:iconthisshitfly:
ThisShitFly Featured By Owner Jan 9, 2013
Będą opowiadania fantasy? Fajnie! ^^

Wiesz, akurat ja lubię rozbudowane historie, może użyłam złego słowa, ale w dobrych intencjach. XD
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Jan 12, 2013
Ale nie prędko niestety >_>

Hehe, rozumiem xD
Reply
(1 Reply)
:iconi-ban-u:
i-ban-u Featured By Owner Dec 10, 2012  Hobbyist Writer
Pożyczyłam sobie od ciebie format opisywania, mam nadzieję, że się nie obrazisz. : D
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Dec 11, 2012
Jak mi wrzucisz creditsa, jeśli gdzieś to umieścisz, to sie nie obrażę XD
Reply
:iconcheerice:
Cheerice Featured By Owner Nov 1, 2012  Hobbyist Digital Artist
Najlepszego Winter!! xD
Bardzo lubię tą pierwszą trójcę :D
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Nov 1, 2012
Cieszę się :D Ja też ją lubię <33
Reply
:iconcheerice:
Cheerice Featured By Owner Nov 1, 2012  Hobbyist Digital Artist
A zobaczę jeszcze ją? xD
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Nov 2, 2012
Myślę, że na pewno :D
Reply
:iconcheerice:
Cheerice Featured By Owner Nov 3, 2012  Hobbyist Digital Artist
A to dobrze :D
Reply
:iconnataszek:
nataszek Featured By Owner Oct 31, 2012  Hobbyist Traditional Artist
Winterowi życzymy sto lat :D
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Nov 1, 2012
Sto chłodnych lat życia xD
Reply
:iconnataszek:
nataszek Featured By Owner Nov 1, 2012  Hobbyist Traditional Artist
na Buce xDD
Reply
:iconyullen167:
yullen167 Featured By Owner Oct 2, 2012  Hobbyist Artist
Nivan urodził się w tym samym dniu co ja <3 Boże kocham <3 tak samo jak całe opowiadanie :herat:
Reply
:iconkiyumiyu:
KiyuMiyu Featured By Owner Oct 2, 2012
Aww, super :D
To fajna data xD

Cieszę się, że się podoba <333
Reply
:iconyullen167:
yullen167 Featured By Owner Oct 2, 2012  Hobbyist Artist
No :3

omnomnom ~

Mam takie pytanko.Bo mi nie działa 18 rozdział jak go ściągam ;____; * nienawidzę swojego kompa * Czy jest jakaś inna opcja zdobycia go niż przez PDF'a ? ;__;
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconkiyumiyu: More from KiyuMiyu


Featured in Collections

Kyoux Art by TheMysteriousCloud
Details

Submitted on
October 22, 2011
Link
Thumb

Stats

Views
25,913 (2 today)
Favourites
14 (who?)
Comments
225
×